içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Vekil Gözgeç'ten Birkan ve Kuş'a ziyaret

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Avukat Emine Yavuz Gözgeç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde Adalet Bakan Yardımcılığı görevlerine atanan Zekeriya Birkan ile Uğurhan Kuş’u ziyaret etti.

Vekil Gözgeç'ten Birkan ve Kuş'a ziyaret

Zekeriya Birkan ve Uğurhan Kuş’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini sunan Vekil Gözgeç’e, AK Parti Balıkesir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Belgin Uygur da eşlik etti.

Vekillerin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Adalet Bakan Yardımcıları Zekeriya Birkan ve Uğurhan Kuş, Emine Yavuz Gözgeç ve Belgin Uygur’u ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söylediler.

Ziyaretler hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ise, “Sayın Zekeriya Birkan milletvekilliği döneminde güzel çalışmalar gerçekleştirdi. Sayın Uğurhan Kuş da aldığı görevleri başarıyla yerine getirmiş biridir. Bu değerli iki bakan yardımcımızın yeni görevlerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bizler de hem milletvekilleri hem de TBMM Adalet Komisyonu üyeleri olarak, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemiz için güzel işler başarmayı istiyoruz” dedi.

Tarih: 17-07-2019

FACEBOOK YORUM
Yorum