içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

İkinci el eşyalar, PodyumPark'ta değerleniyor

Eski Garaj Organizasyon tarafından İstanbul’da en son 13. sü düzenlenen İkinci El Festivali binlerce kişinin gösterdiği yoğun ilgiyle büyüyerek devam ediyor. ‘Atma Değerlendir, Tüketimi Azalt, Mutlu Ol’ mottosunu odak noktasına alan Festival, çağımızın tüketim dünyasında, gereksiz tüketimin önüne geçip, var olanın yeniden değerlendirilmesine ortam yaratarak çevreye ve aile bütçesine katkı sağlamayı hedefliyor. Festival, 12-15 Eylül tarihlerinde Bursa'da PodyumPark'ta düzenlenecek.

İkinci el eşyalar, PodyumPark'ta değerleniyor
Haberi Sesli Dinle

Bursa’da ilk defa gerçekleşecek olan ve girişlerin ücretsiz olduğu PodyumPark İkinci El ve Tasarım Eşya Festivali, aralarında ikinci el satıcıları, tasarımcılar ve antikacıların bulunduğu satış standları ile Best Fm medya sponsorluğunda 12-15 Eylül tarihleri arasında PodyumPark Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek.

“ATMA DEĞERLENDİR! TÜKETİMİ AZALT MUTLU OL”

12-15 Eylül tarihleri arasında meraklılarıyla buluşacak festival hakkında bilgi veren 2. El Festival komitesi başkanı Aslı Kamber ‘’Yola çıkış noktasında tam anlamıyla kazan kazan felsefesini hayata geçiren Festival kapsamında, kullanılan eşyalar atılmayıp el değiştirdiğinde aile bütçesine katkı sağlanıyor ve böylelikle doğaya daha az atık bırakılıyor’’ dedi. Kamber; ‘’hesaplı alışveriş yapmak ve gün boyu keyifli zaman geçirmek isteyen ziyaretçileri Bursa’da Bursa’nın en eğlenceli ve elit mekanında ilk defa gerçekleşecek olan Podyum Park İkinci El ve Tasarım Eşya Festivali’mizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız’’ dedi.

Tarih: 10-09-2019

FACEBOOK YORUM
Yorum